Вилкові навантажувачі відносяться до групи складського напольного транспорту. Такі машини призначені для навантаження-розвантаження, транспортування та штабелювання вантажів різного типу. Вантажно-розвантажувальні роботи здійснюються за допомогою навісного обладнання – вил, а також (при необхідності) різних додаткових пристосувань.
Даний вид спецтехніки використовується при навантаженні та розвантаженні вантажних автомобілів, вагонів, контейнерів, для горизонтального або вертикального переміщення продукції на підприємствах самих різних сфер діяльності, практично повсюдно, де є більш-менш значний потік вантажів.
Особливості різних видів навантажувачів
За типом двигуна розрізняють такі автонавантажувачі:
- бензинові;
- дизельні;
- електричні;
- газові;
- газобензинові.
До найбільш потужних машин відносяться дизельні автонавантажувачі, які здатні працювати і при високих температурах, і в мороз, мають гарну проходимість, тому не потребують ідеального дорожнього покриття. Деякі моделі, що працюють на солярці, здатні піднімати важкі габаритні вантажі на висоту до 8 метрів і більше. Головні недоліки дізнавантажувачів – шум, вібрація та вельми забруднені вихлопи під час роботи. Дані машини бажано експлуатувати тільки на відкритому просторі.
Бензинові навантажувачі багато в чому схожі з дизельними аналогами. Тільки у них помітно чистіші вихлопи, менше шум і вібрація, проте у цілому вони поступаються дизельним машинам по продуктивності та вантажопідйомності. Допускається експлуатація навантажувачів із бензиновими двигунами у приміщеннях, але при наявності спеціальних нейтралізуючих фільтрів і працюючої потужної вентиляції у будівлі.
Електронавантажувачі за рахунок відсутності шкідливих викидів, безшумності, особливо затребувані у закритих приміщеннях, хоча, звичайно, можуть працювати і на вулиці. Оптимальна робоча температура: від -10 до +40 °С. Особливість електричних навантажувачів – тип живлення, причому найбільш поширені акумуляторні моделі, що функціонують на АКБ різних типів. На стандартній батареї електронавантажувач працює в середньому до 8 годин без підзарядки, хоча останнім часом стали випускатися і більш потужні АКБ.
Найпотужніші автонавантажувачі на газі мають середню вантажопідйомність (до 3000 кг), за рахунок невеликих габаритів вони досить маневрені і швидкі (до 20 км/год), відрізняються зниженими витратами на обслуговування. Використовуються при температурі від -5 до + 40 °С на відкритих і закритих майданчиках. За рівнем шуму, нвявністі вихлопів і деяким іншим характеристикам газові навантажувачі трохи поступаються електричним моделям, але у середньому вони на 20% дешевше.
Де купити вилочні навантажувачі недорого
Українська компанія «Денал Груп» пропонує недорого купити автонавантажувачі б/в і нові брендів Toyota, Still, BT, Jungheinrich, а також від інших світових виробників. Особливо вигідно купувати вживані навантажувачі, ціна яких набагато нижче нових аналогічних машин. Б/в вилочні навантажувачі мають відмінний технічний стан, всю необхідну комплектацію. У каталозі представлена спецтехніка, випущена у 2007-2014 роках. Звичайно ж, компанія «Денал Груп» надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування проданої складської спецтехніки.
Детально тут – https://denal.com.ua