Штраф за несвоевременную регистрацию авто в Украине

Всех, кто купил или собирается купить автомобиль, в первую очередь интересует, как поставить автомобиль на учет или перерегистрировать на свое имя, а также сроки и стоимость всей процедуры. Ведь за несвоевременную регистрацию транспортного средства предполагается штраф, хотя данный штраф меньше, чем вождение без прав. Но если вы не сможете доказать, что данный автомобиль не Ваш, то ТС могут конфисковать

оформление

Автомобиль это не игрушка, хочу, катаюсь, а захотел, поставил на длительный строк в гараж. Если его покупают, то исключительно для пользования, а как гласит Закон без номеров передвигаться беспрепятственно не возможно, безнаказанно. Ну, вот и плавно подошли к вопросам, зачем собственно ставить автомобиль на учет.

Какой штраф за несвоевременную постановку на учет?

Ответственность за несвоевременную регистрацию автомобиля в Украине прописана в Административном Кодексе Украины, а именно ст. 121 ч.6

Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, його експлуатація без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами, у тому числі з нанесенням покриття або застосуванням матеріалів, що перешкоджають чи ускладнюють його ідентифікацію, чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим

Штраф за не постановку на учет автомобиля в Украине  составляет 50 нмдг или 850 грн, это при том, что до марта 2021 года штраф был всего лишь 170 грн но после принятия законопроекта 2695 увеличился до 850 грн.

Но, существует следующий пункт

Повторное нарушение в течении года предполагает наложение штрафа в рамере 100 нмдг то есть 1700 грн.

 

Материалы, которые также будут Вам интересны:

8 thoughts on “Штраф за несвоевременную регистрацию авто в Украине”

 1. Здравствуйте. Я купил мопед на 110 кубов месяц назад. 10 дней для постановки на учёт уже истекли. Что мне грозит если я поеду ставить мопед не в течении данных 10 дней, а как в моём случае через месяц? Все документы для регистрации у меня на руках.

  Reply
  • Тобі пізда. Вас розстріляють, а мопед спалять. Розстріл буде публічним, на головній площі міста, щоб інші власники транспортних засобів розуміли наслідки такого правопорушення.
   І взагалі, розстріл це наймешні наслідки які можуть здійснювати виконавчі органи, подякуйте конституції України та міжнародним актам про свободу та права людини, що за це не вбивають через повішання чи не розчихляють на смереках! Ці види покарання набагато тяжкіші і звичайно більш дієві.
   Будьте уважні, Ваше життя в Ваших руках, реєструйте вчасно ваші транспортні засоби.
   З повагою учасник руху “Вчасна реєстрація”.

   Reply
 2. А тепер серйозно, маю авто зареєстроване на мене, українця, з Англії, мерс w211 2002р, праворульне, хороший стан, два роки користуюсь, хочу розмитнити зараз, бо недорого, але не хочу переставляти руль, бо 1500$ + геморой з деталями + зменшення безпеки водія після переварювання захисної пластини між водієм і двигуном. Для поставлення на облік потрібен сертифікат, адля сертифіката після 1996року потрібен лівий руль. Якщо змиритись з англ номерами і штрафами по 255грн, мене до речі за два роки два рази лише зупиняли, то чи не спалять мене привселюдно наприклад після 20го такого штрафу?) Чи передбачено щось гірше за штраф?

  Reply
  • Если будешь ездить на англ номерах, то в мае каждый патруль будет тебе рад:)

   Reply
  • Доброго дня,Ярослав. В мене аналогічна ситуація з авто, яке я вже розмитнив. Скажіт будь ласка, яким чином Ви вирішили своє питання? Чи може отримали більш корисну інформацію? Дякую.

   Reply
 3. В МРЭО при регистрации по-любому выпишут штраф? Или только при езде?

  Reply
 4. Я уже 2 года езжу на мото з транзитними номерами из магазина где покупал мот,будет ли штраф при постановке на учот?если да то какой

  Reply

Leave a Comment