Поліуретанові сайлентблоки: плюси та мінуси. Принципи та основні відмінності.

Якщо Bи є власником будь-якого автомобіля, то повинні знати, що одним із найчастіших ремонтів, з яким доводиться стикатися практично щорічно, є заміна сайлентблоків. Крім того, стукіт і вібрації, що виникають при виходу з ладу, не найважливіше, адже всі ці вібрації і поштовхи передаються на кузов і тим самим ще більше «вбивають» інші з’єднання кузова і … Читати далі Поліуретанові сайлентблоки: плюси та мінуси. Принципи та основні відмінності.

ШРУСи для ВАЗ 2110: Коли ламаються і як ремонтувати?

Шарніри рівних кутових швидкостей (ШРУСи) для ВАЗ 2110 є важливими елементами, що забезпечують передачу обертального моменту від двигуна до коліс, дозволяючи при цьому колесам повертатися і згинатися під час руху автомобіля. ШРУС — це вузол, що потребує регулярної перевірки і своєчасної заміни, щоб забезпечити безперебійну роботу транспортного засобу.

Що робити коли почув стук втулки стабілізатора?

Однією з важливих комплектуючих системи управління є втулки стабілізатора, які внаслідок природного зносу можуть виходити з ладу, що і провокує стук або інші нехарактерні звуки. Детальніше про це поговоримо далі.