За скільки метрів потрібно включати поворот ПДР України

Це питання, як правило, задають ті, що щойно сіли за кермо і не розуміють всіх тонкощів. Але коли ставиш питання коли включати поворот водієві зі стажем, він зазвичай відповідає в залежності від кількості транспорту на доріг, швидкості твого руху і так далі. Хоча певною мірою він і правий, але все ж таки є чіткі вимоги … Читати далі За скільки метрів потрібно включати поворот ПДР України

Який штраф за непристебнутий ремінь безпеки?

Майже щороку порушується тема про штрафи за ремінь безпеки в автомобілі. І справді до Верховної Ради постійно надходять, якісь законопроекти, які тим чи іншим способом пов’язані з підвищенням штрафів. І врешті-решт дійшло й до підвищення штрафу за непристебнутий ремінь безпеки одночасно з великим підвищенням штрафів за законопроектом 2695.

Штраф за тонування фар

Для початку хотілося б внести ясність, ми розглядаємо порушення з точки зору закону та законодавства України. Безпека, людяність чи інші фактори у даному матеріалі не розглядаються.

Штраф за не включений покажчик повороту під час здійснення маневру

Поворотники відносяться до попереджувальних сигналів та регламент застосування покажчиків поворотів розписаний у відповідному параграфі 9 (Попереджувальні сигнали). А точніше пункт 9.4. Також у матеріалі на цьому ж сайті ми розбирали коли і за скільки потрібно включати курсор повороту. Зараз же торкнемося не менш делікатної теми як невключений поворот під час здійснення маневру.

Штраф за паркування на газоні. Де можна паркуватись, а де не можна?

Ми вже розглядали випадки, коли заборонена стоянка (парковка) та які штрафи є за паркування в недозволеному місці. Як правило, всі знають місця, де заборонена зупинка, а ось за паркування не замислюються. Наразі ж працівники поліції почала штрафувати не лише за зупинку в недозволеному місці, а й за неправильне паркування, зокрема за паркування на газонах або … Читати далі Штраф за паркування на газоні. Де можна паркуватись, а де не можна?

Штраф за знак “Проїзд без зупинки заборонено”

Знак 2.2 під назвою «Проїзд без зупинки заборонено» або в простолюді знак СТОП відноситься до знаків пріоритету і цей знак бере участь у встановленні черговості проїзду перехресть, перетинів. І практично всі розуміють, що він обов’язковий до виконання і зобов’язує водіїв зупинятися перед стоп лінією 1.2, або за її відсутності безпосередньо перед знаком.

Штраф за невчасну реєстрацію авто в Україні

Всіх, хто купив або збирається купити автомобіль, в першу черга цікавить, як поставити автомобіль на облік або перереєструвати на своє ім’я, а також терміни та вартість усієї процедури. Адже за несвоєчасну реєстрацію транспортного засобу передбачається штраф, хоча цей штраф менший, ніж водіння без прав. Але якщо ви не зможете довести, що цей автомобіль не ваш, … Читати далі Штраф за невчасну реєстрацію авто в Україні

Чому варто стежити за гумою на авто? Чи можуть оштрафувати за літню гуму взимку?

З першим снігом, що випав, практично в той же день до нас надійшло питання – «А який штраф за використання літньої гуми – взимку?». Питання з погляду законодавства та адміністративної відповідальності – абсолютно дурне, тому що в Україні немає жодної статті в адміністративному кодексі, де сказано про їзду на літній гумі взимку і навпаки на … Читати далі Чому варто стежити за гумою на авто? Чи можуть оштрафувати за літню гуму взимку?