Штраф за водіння в нетверезому стані – усі випадки. Та порада.

Одним з найбільш високих штрафів у адміністративному кодексі України – є штраф за п’янку під час експлуатації транспортного засобу. Ми не будемо тут вчити як треба себе вести і наскільки цей штраф доречний. В даному матеріалі ми приведемо лише факти. Штраф за керування ТЗ в наркотичному чи алкогольному сп’янінні   Порушення Штраф Стаття 130 частина … Читати далі Штраф за водіння в нетверезому стані – усі випадки. Та порада.

Поліція зобов’язана представлятися. Обов’язки працівника поліції.

Зараз кожна людина має у своїй кишені камеру, а точніше смартфон і кожен працівник поліції знаючи свої обов’язки інколи ігнорує їх і це можна побачити в роликах на ютубі, коли поліцейський відмовляється показувати своє посвідчення або найчастіше ігнорує прохання людини. Але будь-який працівник поліції зобов’язаний представлятися і це прописано в обов’язках у законі «Про національну … Читати далі Поліція зобов’язана представлятися. Обов’язки працівника поліції.

Штраф за перевищення швидкості на 10, 20 та більше 50 км на годину

Через велику кількість змін даного штрафу в мережі розлучилося десятки міфів про дане правопорушення. І з цього приводу необхідно сказати лише одне – основою джерела від якого треба відштовхуватися – це Кодекс України про адміністративні правопорушення. У цій статті та будь-якій іншій на цьому сайті крім розмірів штрафів та пояснень завжди вказано номер статті та … Читати далі Штраф за перевищення швидкості на 10, 20 та більше 50 км на годину

Перевищення швидкості менше ніж на 20 км в годину

превышение скорости менее чем на 20 км в час

Незважаючи на те, що більшість людей знають про те, що у нас в Україні існує зазор за швидкістю руху, як у місті, так і за містом. А саме той факт, що порушенням закону, при якому можуть виписати штраф, є перевищення швидкості більш ніж на 20 кілометрів на годину. Багато хто вважає, що цей пункт уже … Читати далі Перевищення швидкості менше ніж на 20 км в годину

Номери авто. Одеса. Коди та які літери?

Буквено-цифрові позначення на номерних знаках і формат номерних знаків змінювалися в Україні 4 рази, при цьому всі номерні знаки дійсні і їх можна зустріти на вулицях міст. Тобто, якщо ви вирішили продати автомобіль або переоформити документи, наприклад, встановили ГБО, то, швидше за все, якщо у вас старі номерні знаки, то їх доведеться замінити. Якщо у … Читати далі Номери авто. Одеса. Коди та які літери?

Штраф за водіння “без категорії”. За невідповідність категорії посвідчення?

Існує 4 варіанти основних правопорушень, пов’язаних  з водійським посвідченням, а точніше з свідоцтвом про керування транспортним засобом. Перший – це їзда без водійського посвідчення, якщо ви просто забули його вдома, зрозуміло, що це найпростіший  випадок. Другий – штраф за те, що категорія в посвідченні водія не  відповідає категорії керованого транспортного засобу, про що ми більш … Читати далі Штраф за водіння “без категорії”. За невідповідність категорії посвідчення?

Розшифровка категорій посвідчення водія. Що означає А1 В1 С1. Що означає? Закон.

Вже більше десяти років в Україні діють нові поділи на категорії водійських посвідчень, але ми все одно ділимо їх по-старому на А|Б|C|D|E. Хоча зараз категорій набагато більше і можна через незнання отримати штраф за їзду не з тією категорією. Категорії водійських посвідчень за типом транспортного засобу Згідно Постановою від 8 травня 1993 р. № 340  … Читати далі Розшифровка категорій посвідчення водія. Що означає А1 В1 С1. Що означає? Закон.

Які штрафи є для велосипедистів? Стаття 127. – 2023 рік

велосипедист на пешеходном переходе

В останній час ми спостерігаємо збільшення числа велосипедистів на дорогах, поруч з автомобілями. Однак, на жаль, не всі велосипедисти дотримуються правил дорожнього руху, часто не придають значення правилам дорожнього руху. Багато хто з них бажає, що вони теж учасники дорожнього руху, і елементарні сили, такі як виставлення рук для вказівки напрямків, це не доповнення до … Читати далі Які штрафи є для велосипедистів? Стаття 127. – 2023 рік

Штрафи за невиконання вимог знаків «В’їзд заборонено», «Рух заборонено»

Почати, мабуть, із призначення знаків «В’їзд заборонено» та «Рух заборонено». Якщо ви бачите встановлений знак 3.21 – в’їзд заборонено (у простолюді цегла) це означає, що по даній дорозі або смузі руху забороняється в’їзд усіх транспортних засобів з одним винятком – якщо дане ТЗ рухається за встановленим маршрутом.