Які штрафи є для велосипедистів? Стаття 127. – 2023 рік

В останній час ми спостерігаємо збільшення числа велосипедистів на дорогах, поруч з автомобілями. Однак, на жаль, не всі велосипедисти дотримуються правил дорожнього руху, часто не придають значення правилам дорожнього руху. Багато хто з них бажає, що вони теж учасники дорожнього руху, і елементарні сили, такі як виставлення рук для вказівки напрямків, це не доповнення до виконання маневру, а обов’язок, правда ось штрафа для відсутності указання повороту для велосипедистів немає. І швидше всього з цієї причини багато велосипедистів ігноруються.

А які штрафи для велосипедистів є в даний момент?

Согласно ПДД, а саме пункт правил дорожнього руху 6.7 (велосипедист повинен виконувати правила дорожнього руху для водіїв, які не протиречат розділ 6 для велосипедистів)

Тому є водитель повинен і зобов’язаний виконувати всі правила для водіїв, а це значить виконувати вимоги світофорів, забороняючих знаків, знаків пріоритету і так далі.

Но зачастую велосипедист може з легкістю рухатися проти течії на дорозі з одностороннім рухом і при цьому ніхто на цю увагу не звертається.

Штрафи для велосипедистів

Согласно статті 127 адміністративного кодексу України нарушення правил дорожнього руху особами, які керують велосипедом

Составляет 340 грн

То є, за будь-яке порушення ПДД велосипедиста можна віднести до даної статті. Але отримується, так що у водія автомобіля є певний перечень випадків, які можна оштрафувати, а всі інші потрапляють під статтю 125.

Вот і отримується, що Постанова про ПДД конфліктує з Адмінкодексом для велосипедистів. І велосипедиста або можна оштрафувати за все, що угодно включаючи порушення для велосипедистів, або взагалі не можна оштрафувати ні за те, якщо велосипедист знає свої права.

 

Матеріали, які також будуть Вам цікаві:

Залишити коментар