Штрафи за невиконання вимог знаків «В’їзд заборонено», «Рух заборонено»

Почати, мабуть, із призначення знаків «В’їзд заборонено» та «Рух заборонено».

Якщо ви бачите встановлений знак 3.21 – в’їзд заборонено (у простолюді цегла) це означає, що по даній дорозі або смузі руху забороняється в’їзд усіх транспортних засобів з одним винятком – якщо дане ТЗ рухається за встановленим маршрутом.

У той час як знак 3.1 під назвою рух заборонено або його ще називають проїзд заборонено, призначений для того, щоб обмежити потік автомобілів через дану зону. Це може бути зона для пішоходів , зона з ремонтними роботами, або ж дорога з аварійною ділянкою. Але в будь-якому випадку знак рух заборонено буде встановлений з якоюсь табличкою, що доповнює даний знак.

в'їзд заборонено

Дія знака не поширюється на тих, хто проживає або працює у цій зоні, водіїв маршруток та водіїв інвалідів. Але це визначення в ПДР досить розпливчасто звучить і часто навіть виїжджаючи зі свого двору Вам можуть пред’явити це правопорушення. Якщо ви можете довести, що там проживаєте, то проблем немає, але в більшості випадків Вас може врятувати тільки відеореєстратор в автомобілі, тому для власників ТЗ, що проживають в таких зонах, краще купити відеореєстратор, щоб він фіксував Ваш маршрут. Бо за будь-яке вищезгадане правопорушення адміністративний кодекс передбачає штраф.

Штраф за проїзд під знак в’їзду заборонено (цегла) та проїзд заборонено

Згідно з КУпАП – Ст. 122 частина 1 за порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїжджої частини.

Накладається штраф у розмірі 20 нмдг або 340 грн ухвалення законопроекту 2695.

Матеріали, які також будуть Вам цікаві:

Залишити коментар