Принцип роботи подушок безпеки в автомобілі

Подушки безпеки є важливою складовою системи безпеки автомобіля, що забезпечує захист пасажирів під час дорожньо-транспортних пригод. Їх основне завдання полягає в тому, щоб запобігти травмам або зменшити їх тяжкість, зменшуючи силу удару пасажирів об жорсткі поверхні салону автомобіля. При цьому важливо розуміти, що система безпеки автомобіля працює одночасно з усіма додатковими системами. І якщо ви … Читати далі Принцип роботи подушок безпеки в автомобілі

Яку електроніку можна встановити собі в автомобіль?

Для того щоб кожна поїздка на автомобілях була комфортною і безпечною, необхідно заздалегідь потурбуватися про купівлю та встановлення додаткової електроніки. Насправді сучасні девайси вважаються невід’ємною частиною життя кожного автомобіліста. І це зовсім не дивно, адже більшість із них дають змогу суттєво полегшити та вдосконалити експлуатацію транспортного засобу. Саме тому в цьому матеріалі ми хочемо поговорити … Читати далі Яку електроніку можна встановити собі в автомобіль?

За скільки метрів від пішохідного переходу можна паркуватися?

Те що стоянка і навіть зупинка на пішохідному переході заборонена знають, навіть матусі з колясками. Але при цьому багато хто забуває, що паркуватися поруч із пішохідними переходами також заборонено, про це якщо і здогадуються, то часто просто ігнорують. За скільки метрів не можна паркуватися біля переходу? Згідно з параграфом 15 (ПДР) – Зупинка і стоянка … Читати далі За скільки метрів від пішохідного переходу можна паркуватися?

Як зняти стартер DAF 105?

Враховуючи умови експлуатації вантажного автомобіля, призначеного для перевезень, вийти з ладу іноді може будь-яка його система. І стартер DAF тому не виключення. Замінити вузол можна самостійно лише за наявності певного досвіду та ряду інструментів. Про те, як це зробити, піде мова далі. В Україні купити стартер «ДАФ» 105 та 95 можна, завітавши на сайт компанії … Читати далі Як зняти стартер DAF 105?

Подушки безпеки: ремонт чи заміна?

Уявіть собі: ви ведете автомобіль по жвавій трасі. Раптово, попереду стається зіткнення. Миттєво спрацьовують подушки безпеки, пом’якшуючи удар і рятуючи ваше життя. Але що робити, якщо після спрацювання подушок безпеки вони вийшли з ладу? Системи безпеки в автомобілі – це ваш щит на дорозі. Окрім подушок безпеки, до нього входять: Ремені безпеки: утримують вас у … Читати далі Подушки безпеки: ремонт чи заміна?

Створення бренду для вашого інтернет-магазину автозапчастин. Як розвивати та просувати свій магазин?

У світі жорсткої конкуренції в сфері електронної комерції створення сильної ідентичності бренду має вирішальне значення для того, щоб виділитися і завоювати довіру клієнтів. Для інтернет-магазинів автозапчастин, зокрема, створення бренду, який резонує з вашою цільовою аудиторією, може суттєво вплинути на ваш успіх. Давайте розглянемо, як розробити привабливий бренд для вашого інтернет-магазину автозапчастин, включивши в нього сувенірну … Читати далі Створення бренду для вашого інтернет-магазину автозапчастин. Як розвивати та просувати свій магазин?

Штраф за водіння в нетверезому стані – усі випадки. Та порада.

Одним з найбільш високих штрафів у адміністративному кодексі України – є штраф за п’янку під час експлуатації транспортного засобу. Ми не будемо тут вчити як треба себе вести і наскільки цей штраф доречний. В даному матеріалі ми приведемо лише факти. Штраф за керування ТЗ в наркотичному чи алкогольному сп’янінні   Порушення Штраф Стаття 130 частина … Читати далі Штраф за водіння в нетверезому стані – усі випадки. Та порада.

Забезпечення фінансової стабільності: Бухгалтерське обслуговування ТОВ від Юдей

Успіх будь-якого бізнесу в значній мірі залежить від ефективного управління фінансами та дотримання податкового законодавства. Для товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) українського ринку це особливо актуально, оскільки фінансова прозорість і законність діяльності є ключовими факторами стабільності та розвитку. В цьому контексті, бухгалтерське обслуговування від компанії “Юдей” може стати вашим надійним партнером, забезпечуючи фундамент для впевненого … Читати далі Забезпечення фінансової стабільності: Бухгалтерське обслуговування ТОВ від Юдей

Для чого потрібен патрубок повітряного фільтра автомобіля?

Для того щоб зрозуміти, що патрубок повітряного фільтра це не просто гофра, яка з’єднує відсік з фільтром і двигун, необхідно зануритися в історію. Якщо ви відкриєте капот автомобіля минулого століття, а це може бути навіть «копійка», то побачите великий круглий корпус для повітряного фільтра, який максимально жорстко прикріплений до карбюратора. І при цьому жодних патрубків … Читати далі Для чого потрібен патрубок повітряного фільтра автомобіля?