За скільки метрів потрібно включати поворот ПДР України

Це питання, як правило, задають ті, що щойно сіли за кермо і не розуміють всіх тонкощів. Але коли ставиш питання коли включати поворот водієві зі стажем, він зазвичай відповідає в залежності від кількості транспорту на доріг, швидкості твого руху і так далі. Хоча певною мірою він і правий, але все ж таки є чіткі вимоги … Читати далі За скільки метрів потрібно включати поворот ПДР України

Переваги покупки машини з Америки

Купівля автомобілів зі США серйозний крок, пов’язаний зі значними фінансовими вкладеннями. Необхідно з’ясувати, які переваги і недоліки він має. У цьому допоможуть автоексперти Test Driver.

Який штраф за непристебнутий ремінь безпеки?

Майже щороку порушується тема про штрафи за ремінь безпеки в автомобілі. І справді до Верховної Ради постійно надходять, якісь законопроекти, які тим чи іншим способом пов’язані з підвищенням штрафів. І врешті-решт дійшло й до підвищення штрафу за непристебнутий ремінь безпеки одночасно з великим підвищенням штрафів за законопроектом 2695.

Штраф за тонування фар

Для початку хотілося б внести ясність, ми розглядаємо порушення з точки зору закону та законодавства України. Безпека, людяність чи інші фактори у даному матеріалі не розглядаються.

Штраф за не включений покажчик повороту під час здійснення маневру

Поворотники відносяться до попереджувальних сигналів та регламент застосування покажчиків поворотів розписаний у відповідному параграфі 9 (Попереджувальні сигнали). А точніше пункт 9.4. Також у матеріалі на цьому ж сайті ми розбирали коли і за скільки потрібно включати курсор повороту. Зараз же торкнемося не менш делікатної теми як невключений поворот під час здійснення маневру.

Штраф за паркування на газоні. Де можна паркуватись, а де не можна?

Ми вже розглядали випадки, коли заборонена стоянка (парковка) та які штрафи є за паркування в недозволеному місці. Як правило, всі знають місця, де заборонена зупинка, а ось за паркування не замислюються. Наразі ж працівники поліції почала штрафувати не лише за зупинку в недозволеному місці, а й за неправильне паркування, зокрема за паркування на газонах або … Читати далі Штраф за паркування на газоні. Де можна паркуватись, а де не можна?

Прокат авто. Коли може знадобитися оренда автомобіля?

Автомобілісти розуміють, як у житті рятує наявність власного транспортного засобу. Але буває, що з тієї чи іншої причини немає можливості пересуватися своєю машиною, а обставини потребують її наявності. У такий момент потрібно знайти вирішення проблеми. Можна скористатись послугами таксі або громадського транспорту. Але якщо є необхідність пересуватися більшу частину дня, то буде розумніше взяти в … Читати далі Прокат авто. Коли може знадобитися оренда автомобіля?