Штраф за водіння “без категорії”. За невідповідність категорії посвідчення?

Існує 4 варіанти основних правопорушень, пов’язаних  з водійським посвідченням, а точніше з свідоцтвом про керування транспортним засобом. Перший – це їзда без водійського посвідчення, якщо ви просто забули його вдома, зрозуміло, що це найпростіший  випадок. Другий – штраф за те, що категорія в посвідченні водія не  відповідає категорії керованого транспортного засобу, про що ми більш … Читати далі Штраф за водіння “без категорії”. За невідповідність категорії посвідчення?

Поліуретанові сайлентблоки: плюси та мінуси. Принципи та основні відмінності.

Якщо Bи є власником будь-якого автомобіля, то повинні знати, що одним із найчастіших ремонтів, з яким доводиться стикатися практично щорічно, є заміна сайлентблоків. Крім того, стукіт і вібрації, що виникають при виходу з ладу, не найважливіше, адже всі ці вібрації і поштовхи передаються на кузов і тим самим ще більше «вбивають» інші з’єднання кузова і … Читати далі Поліуретанові сайлентблоки: плюси та мінуси. Принципи та основні відмінності.

4 Найкращі моделі Audi за всі часи існування

Автомобілі Audi мають безліч шанувальників по всьому світу. Марка вважається преміальною, і не кожен може дозволити собі такий автомобіль, але завжди можна звернутися на вторинний ринок. Але і там потенційних покупців відлякує преміальний статус автомобіля, так як він передбачає досить великі витрати на обслуговування і ремонт. Однак серед старих Ауді можна знайти найнадійніші і не … Читати далі 4 Найкращі моделі Audi за всі часи існування

Навчання в онлайн автошколах: переваги та можливі труднощі

водій

В сучасному світі, де інновації проникають у всі сфери життя, традиційні методи навчання в автошколах поступово відступають перед віртуальною реальністю. Сучасна автошкола онлайн, послуги якої Ви знайдете на сайті https://ucavtoshkola.com.ua/, є чудовим вибором для тих, хто бажає швидко та зручно отримати водійські права. Переваги віддаленого навчання водіїв Дистанційне навчання в автошколі дозволяє учням визначати час … Читати далі Навчання в онлайн автошколах: переваги та можливі труднощі

Розшифровка категорій посвідчення водія. Що означає А1 В1 С1. Що означає? Закон.

Вже більше десяти років в Україні діють нові поділи на категорії водійських посвідчень, але ми все одно ділимо їх по-старому на А|Б|C|D|E. Хоча зараз категорій набагато більше і можна через незнання отримати штраф за їзду не з тією категорією. Категорії водійських посвідчень за типом транспортного засобу Згідно Постановою від 8 травня 1993 р. № 340  … Читати далі Розшифровка категорій посвідчення водія. Що означає А1 В1 С1. Що означає? Закон.

Як не заснути за кермом? 11 порад.

водій спить за кермом

При тривалому керуванні автомобілем водій сильно втомлюється, що може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. І, здавалося б, найправильніша порада не заснути за кермом – гарненько виспатися перед поїздкою, але справа в тому, що дорога стомлює навіть водіїв з великим стажем і якщо шлях довгий, то проблеми виникнуть в будь-якому випадку. Саме з цієї причини ми підібрали … Читати далі Як не заснути за кермом? 11 порад.

Які штрафи є для велосипедистів? Стаття 127. – 2023 рік

велосипедист на пешеходном переходе

В останній час ми спостерігаємо збільшення числа велосипедистів на дорогах, поруч з автомобілями. Однак, на жаль, не всі велосипедисти дотримуються правил дорожнього руху, часто не придають значення правилам дорожнього руху. Багато хто з них бажає, що вони теж учасники дорожнього руху, і елементарні сили, такі як виставлення рук для вказівки напрямків, це не доповнення до … Читати далі Які штрафи є для велосипедистів? Стаття 127. – 2023 рік

Штрафи за невиконання вимог знаків «В’їзд заборонено», «Рух заборонено»

Почати, мабуть, із призначення знаків «В’їзд заборонено» та «Рух заборонено». Якщо ви бачите встановлений знак 3.21 – в’їзд заборонено (у простолюді цегла) це означає, що по даній дорозі або смузі руху забороняється в’їзд усіх транспортних засобів з одним винятком – якщо дане ТЗ рухається за встановленим маршрутом.

Чи може акумулятор вдарити струмом? У авто? З інвертором та без?

Звичайно ж це питання взагалі не актуальне для більшості людей, але при цьому є й аргументація від тих, хто бачить іскри при підключенні клеми АКБ в автомобілі або при ненавмисному короткому замиканні полюсів навіть батареї типу 18650. Але річ у тому, що іскра при короткому замиканні та іскра при проби повітряного простору – це абсолютно … Читати далі Чи може акумулятор вдарити струмом? У авто? З інвертором та без?