Штраф за перевищення швидкості – Де подивитись?

Якщо вбити у пошуку фразу штраф за перевищення швидкості, то можна побачити сотні, якщо не тисячі новинних сайтів, які рясніють заголовками, що штраф за перевищення швидкості в Україні знову підвищується. І якщо не стежити за цим на постійній основі, можна легко заплутатися. Крім цього якщо ви ведете суперечку чи бесіду з інспектором поліції або ж … Читати далі Штраф за перевищення швидкості – Де подивитись?

Ремонт автомобільного кондиціонера – найпоширеніші несправності

Кожен водій повинен враховувати той факт, що рано чи пізно йому доведеться ремонтувати кондиціонер . Найпоширеніші дефекти: – Витік. – Ушкодження компресора. – Ушкодження радіатора кондиціонера. – Знос вологопоглинача. Найбільш уразливим до пошкоджень є радіатор, що витікає з його розташування він знаходиться в передній частині моторного відсіку. Таке розташування робить радіатор уразливим для пошкоджень навіть … Читати далі Ремонт автомобільного кондиціонера – найпоширеніші несправності

Транспортні послуги. Створення бізнесу. Де знайти клієнтів? Який автомобіль купити?

Транспортна інфраструктура розширюється і сфер розвитку бізнесу з мінівенами з’являється все більше. З’являються умови для тих, хто хоче відкривати чи розширювати свій бізнес у цій сфері. Благо діло придбати мікроавтобуси можна як у офіційних представників європейських марок, так і б/у на автопорталах в Україні або зазагнати пригін авто з Євпропи аж до того, що в … Читати далі Транспортні послуги. Створення бізнесу. Де знайти клієнтів? Який автомобіль купити?

Автономери номера Київ – літери та коди. Які номери у Києві та Київській області?

Кожен кілька років, з різних причин  в Україні змінюються номерні знаки, благо справа номера, які були видані раніше, залишаються дійсними і власникам автомобілів яким вже понад 20 років можна продовжувати водити і ні про що не турбуватися. Єдина складна проблема – запам’ятати номер стає все важче, тому що крім цифр потрібно ще запам’ятати і коди … Читати далі Автономери номера Київ – літери та коди. Які номери у Києві та Київській області?

За скільки метрів потрібно включати поворот ПДР України

Це питання, як правило, задають ті, що щойно сіли за кермо і не розуміють всіх тонкощів. Але коли ставиш питання коли включати поворот водієві зі стажем, він зазвичай відповідає в залежності від кількості транспорту на доріг, швидкості твого руху і так далі. Хоча певною мірою він і правий, але все ж таки є чіткі вимоги … Читати далі За скільки метрів потрібно включати поворот ПДР України

Переваги покупки машини з Америки

Купівля автомобілів зі США серйозний крок, пов’язаний зі значними фінансовими вкладеннями. Необхідно з’ясувати, які переваги і недоліки він має. У цьому допоможуть автоексперти Test Driver.

Який штраф за непристебнутий ремінь безпеки?

Майже щороку порушується тема про штрафи за ремінь безпеки в автомобілі. І справді до Верховної Ради постійно надходять, якісь законопроекти, які тим чи іншим способом пов’язані з підвищенням штрафів. І врешті-решт дійшло й до підвищення штрафу за непристебнутий ремінь безпеки одночасно з великим підвищенням штрафів за законопроектом 2695.

Штраф за тонування фар

Для початку хотілося б внести ясність, ми розглядаємо порушення з точки зору закону та законодавства України. Безпека, людяність чи інші фактори у даному матеріалі не розглядаються.