Чому не потрібно вирізати сажовий фільтр?

Багато власників автотранспорту допускають думку, що сажовий фільтр – це зайвий елемент, який можна видалити, як тільки він перестає працювати належним чином. Тим не менше, інженери, які розробляють автомобілі, включають сажовий фільтр в конструкцію з певною метою – для очищення вихлопних газів від шкідливих речовин. Ігноруючи цю деталь, власник ризикує створенням серйозних проблем. Якщо все … Читати далі Чому не потрібно вирізати сажовий фільтр?

Як розрахувати точну витрату палива? (+Калькулятор)

Для того щоб дізнатися про витрату палива на Вашому авто необхідно заправити автомобіль до повного бака і проїхати якусь кількість кілометрів – це і буде наша відстань. Далі необхідно приїхати знову на заправку і знову заправити до повного бака і ту кількість літрів палива, яке влізло і є паливо, яке втратили. Далі вбиваємо в калькулятор … Читати далі Як розрахувати точну витрату палива? (+Калькулятор)

Мембрана клапана вентиляції картерних газів. Призначення. Ознаки несправності.

Мембрана клапана вентиляції картерних газів, також відомого як мембранний клапан картерних газів або мембрана PCV (Positive Crankcase Ventilation) – http://klifex.ua/membrany-kvkg-egr-maslootdelitelya/, використовується в системі вентиляції картерних газів автомобіля. Її призначення полягає в тому, щоб контролювати та регулювати тиск та потік газів у картері двигуна.

Паливні форсунки. Призначення і як правильно їх вибрати?

Паливні форсунки є найважливішим компонентом будь-якого двигуна внутрішнього згоряння сучасного автомобіля. Вони відповідають за подачу точної кількості палива, необхідної для ефективної роботи двигуна. Розуміння того, що таке паливні форсунки, як вони працюють і чому потрібно заправлятися якісним паливом, дуже важливе для всіх, хто зацікавлений у підтримці продуктивності свого автомобіля. Тішить тут тільки одне, якщо купити … Читати далі Паливні форсунки. Призначення і як правильно їх вибрати?

ТО авто на газу: які етапи включає планова діагностика?

Технічне обслуговування газобалонної системи авто на спеціалізованих сервісах здійснюють у декілька етапів.  Перше (або нульове) ТО радять проводити після невеликого пробігу автомобіля з моменту установки системи. На Motor-gas.ua рекомендують пройти 1000-1500 км. і звернутися за діагностикою. Про це зазначають у сервісних книгах, які є неодмінною складовою ГБО. Така діагностика здійснюється спеціалістами швидко та спрямована на … Читати далі ТО авто на газу: які етапи включає планова діагностика?

Чому ГБО треба було поставити ще вчора?

Газобалонне обладнання набуло великої популярності в середині 90-х років, а якщо бути більш точним, то зі зростанням ціни на пальне. З того часу співтовариство водіїв розділилося на прихильників та стійких супротивників цього рішення. Чи можуть окупитися вкладення газу? Щоб з’ясувати це, потрібно порівняти його з автомобільним паливом, що найбільш широко використовується — бензином.