Штраф за тонування фар

Для початку хотілося б внести ясність, ми розглядаємо порушення з точки зору закону та законодавства України. Безпека, людяність чи інші фактори у даному матеріалі не розглядаються.

Чому варто стежити за гумою на авто? Чи можуть оштрафувати за літню гуму взимку?

З першим снігом, що випав, практично в той же день до нас надійшло питання – «А який штраф за використання літньої гуми – взимку?». Питання з погляду законодавства та адміністративної відповідальності – абсолютно дурне, тому що в Україні немає жодної статті в адміністративному кодексі, де сказано про їзду на літній гумі взимку і навпаки на … Читати далі Чому варто стежити за гумою на авто? Чи можуть оштрафувати за літню гуму взимку?

Штраф за непрацюючі світлові прилади (фари, габарити)

Варто відзначити, що даний матеріал не стосується штрафу за невключені ближнє світло в денний час або ДХО, нижче розібрані випадки коли можна, а коли не можна пересуватися з непрацюючою фарою або фарами. Що ж стосується денних ходових вогнів і штрафів – все викладено ось тут. Досить часто ми бачимо, як містом (особливо великими містами) рухається … Читати далі Штраф за непрацюючі світлові прилади (фари, габарити)

Чи варто купувати запчастини про запас?

Коли давно багато щасливчиків, у яких була машина, також зберігали запасні частини та інструменти у своїх гаражах або сараях. Не дивно. Здобуття деяких компонентів було майже дивом. Запчастини для іномарок доводилося шукати та діставати. Зараз Запчастини для японських автомобілів та будь-яких інших машин проблем немає і можна в будь-який момент замовити необхідну запчастину і вже … Читати далі Чи варто купувати запчастини про запас?