Штраф за керування транспортними засобами без номерів або з чужими номерами

Коли законослухняні громадяни бачать людей, які пересуваються містом чи трасою без номерів, у них виникають такі думки: «Якісь шахраї, бо без номерів» чи так – «Напевно, автомобіль десь ¦украли і номери зняли». Але здебільшого власник транспортного засобу може навіть не знати, що в нього номера немає. Найчастіше буває так, що автомобіль стояв на парковці ви підійшли, відкрили сіли за кермо і поїхали, але ви ж не щоразу обходити авто щоб перевірити чи все в порядку. І ось і у вас сталася ситуація, коли у вас вкрали або ви просто банально втратили номер. , як це буває з великою кількістю автомобілістів після різних проливних дощів одночасно з непрацюючою системою водовідведення.

водіння без номерів

Який штраф за експлуатацію ТЗ без номерів?

Експлуатація транспортного засобу без номера заборонена, і це порушення карається законом.
Відповідно до ст. 121-3 керування ТЗ без номерного знака або зі знаком, який не належить даному транспортному засобу  –

передбачає накладення штрафу в розмірі 70 н.м.д.г. чи 1190 грн.

Це порушення рівносильне тому, що ви будете пересуватися на автомобілі який не зареєстрований< /a>. Тобто якщо у вас вночі вкрали номер, то Вам заборонено його експлуатувати. Що цікаво за номер у недозволеному місці також мається на увазі той самий штраф.

У чому парадокс цієї ситуації?

Якщо ви купили автомобіль, зареєстрували його на себе, є власником, але у вас вкрали номер, то ви не можете пересуватися? Але щоб зробити номерний знак, Вам достатньо знайти будь-яку контору в межах Вашого міста та замовити собі номер. Такі компанії зазвичай роблять цю процедуру протягом 2-3 годин, потім ви берете цей номер вішаєте на своє авто і далі маєте право їхати куди завгодно. А про вкрадений номер навіть не треба повідомляти.

Матеріали, які також будуть Вам цікаві:

Залишити коментар