Штраф за керування транспортними засобами без номерів або з чужими номерами

Коли законослухняні громадяни бачать людей, які пересуваються містом або трасою без номерів, у них виникають такі думки: «Якісь шахраї, бо без номерів» чи так – «Напевно, автомобіль десь  крали і номери зняли». Але здебільшого власник транспортного засобу може навіть не знати, що в нього номера немає. Найчастіше буває так, що автомобіль стояв на парковці ви підійшли, відкрили сіли за кермо і поїхали, але ви ж не щоразу обходити авто щоб перевірити чи все в порядку. І ось і у вас сталася ситуація, коли у вас вкрали або ви просто банально втратили номер. , як це буває з великою кількістю автомобілістів після різних злив, одночасно з непрацюючою системою водовідведення. Це ми до того, що штраф запроваджений після ухвалення законопроекту 2695 року неймовірно необ’єктивний.

водіння без номерів

Який штраф за експлуатацію ТЗ без номерів?

Експлуатація транспортного засобу без номера заборонена, і це порушення карається законом.
Відповідно до ст. 121 ч.6 керування ТЗ без номерного знака або зі знаком, який не належить даному транспортному засобу  –
Припускає штраф у розмірі 50 н.м.д.г. чи 850 грн.

Це порушення рівносильне тому, що ви будете пересуватися на автомобілі, який не зареєстрований /a>. Тобто якщо у вас вночі вкрали номер, то Вам заборонено його експлуатувати. Що цікаво за номер у недозволеному місці також мається на увазі той самий штраф.

У чому парадокс цієї ситуації?

Якщо ви купили автомобіль, зареєстрували його на себе, є власником, але у вас вкрали номер, то ви не можете пересуватися? Але щоб зробити номерний знак, Вам достатньо знайти будь-яку контору в межах Вашого міста та замовити собі номер. Такі компанії зазвичай роблять цю процедуру протягом 2-3 годин, потім ви берете цей номер вішаєте на своє авто і далі маєте право їхати куди завгодно. А про вкрадений номер навіть не треба повідомляти.

Матеріали, які також будуть Вам цікаві:

Залишити коментар