Транспортні послуги. Створення бізнесу. Де знайти клієнтів? Який автомобіль купити?

Транспортна інфраструктура розширюється і сфер розвитку бізнесу з мінівенами з’являється все більше. З’являються умови для тих, хто хоче відкривати чи розширювати свій бізнес у цій сфері. Благо діло придбати мікроавтобуси можна як у офіційних представників європейських марок, так і б/у на автопорталах в Україні або зазагнати пригін авто з Євпропи аж до того, що в певних містах розрослися цілі галузі постачання та переобладнання автомобілів з вантажних на пасажирські. Залишилося визначиться якийсь автомобіль купувати і де можна знайти роботу.

Як і де знайти клієнтів?

Почати слід із насущної проблеми, а саме де знайти клієнтів. Враховуючи швидкий розвиток технологій та можливості сучасного світу створити товар чи послугу – справа «двох хвилин». А ось знайти комусь продати цю послугу і товар – це іноді найбільш проблемне питання. І це стосується не лише автобізнесу, а й усіх товарів споживання.

  1. Перший варіант, на який варто звернути увагу – це здати автомобіль в оренду або зробити роботу тем самим забезпечивши себе та свій автомобіль замовленнями. І спочатку поки ви не повністю ознайомилися з даним видом діяльності ближче – це, напевно, найправильніший варіант.
  2. Створити свою компанію. Почати можна із створення сайту, просування його у своєму регіоні. А щоб заощадити, можна всі роботи спочатку виконувати самому. Мінуси полягають у тому, що крім самих перевезень Вам доведеться найняти компанію або людину, які все це будуть реалізовувати. А це додаткові вливання, які, як і будь-який інший бізнес, можуть не принести результату.
  3. Третій варіант – це розмістити свої послуги на спеціалізованих сайтах та дошках оголошень. Але, тут слід зазначити, що ця витівка хоч з найпростіша і найдешевша з усіх перелічених вище. Отримати велику кількість замовлень, щоб відбивався не лише ремонт автомобіля, а й залишалося на хліб та подальше просування – досить складно. І все через велику конкуренцію.

Який автомобіль купити?

Імпортні маршрутні мікроавтобуси

Найбільш відомо споживачеві використання мікроавтобусів для пасажирських перевезень. Відкриття транспортних компаній створює безліч нових внутрішньоміських та міжміських маршрутів. Для перевезення пасажирів використовуються мінівени, класична місткість яких становить 8-12 місць. Це зручно і доступно середньому споживачеві і багато охочіше використовують маршрутні мінівени для реалізації своїх транспортних потреб. Але реалізувати міжнародні перевезення на такому транспорті досить складно через знижену комфортність.

Автобуси бізнес-класу для комфортних поїздок

Елітні мінівени від європейських виробників із комфортними умовами актуальні для міжміських маршрутів. Це рентабельно і виправдано – так, наприклад, багато автомобільних компаній Санкт Петербурга використовують мікроавтобуси Ford, Mersedes для перевезення пасажирів до Фінляндії, пропонуючи невисокі ціни та зручні умови: клімат-контроль, м’які сидіння, освітлення та вантажні відсіки. Пасажирські перевезення на подібних мікроавтобусах бізнес-класу також актуальні під час урочистостей, корпоративних поїздок та екскурсій.

Мінівени для вантажних перевезень та переїздів

Інший рентабельний сегмент автобізнесу, що діє мікроавтобуси – сфера транспортної логістики, пов’язана з вантажоперевезеннями та переїздами. Тут використовуються вантажні або пасажирсько-вантажні мікроавтобуси економ-класу, головні критерії яких – економічність, витривалість та місткість. Подібний транспорт також задіяний та адаптується для соціальних служб – швидкої допомоги, ремонтних компаній тощо.

Матеріали, які також будуть Вам цікаві:

Залишити коментар